tabnakostan

استاندار کرمانشاه گفت: با توجه به لزوم حفظ سلامت مردم و قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا، برگزاری هرگونه تجمع در روزهای پنج شنبه و جمعه تا پایان سال با عنوان پنج شنبه آخرسال یا سایر آیین های مشابه در استان ممنوع است.
بهمن روشنی در گفتگو با تابناک:
آغاز بکار سی تی اسکن بیمارستان قدس پاوه
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان قدس پاوه با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صبح امروز آغاز به کار کرد.
غلامرضا مرتضوی خبر داد:
کاهش تجمع در مراکز درمانی با همکاری مردم امکان پذیر است / همچنان نظارت ها در راستای اجرای پروتکل ها ادامه دارد
رئیس ستاد کرونای شهرستان سنقروکلیایی گفت: مردم در شرایط ضروری به مراکز درمانی مراجعه می کنند و کاهش تجمع در این مراکز و ساماندهی آن از جمله مسائلی بوده که همواره مورد توجه ستاد ملی کرونا قرار گرفته و همکاری مردم را میطلبد.
ایمان بیوس در گفتگو با تابناک:
ارائه دو خدمت پرداخت برخط بدهی و تقسیط غیرحضوری در طرح ۳۰۷۰ تامین اجتماعی کرمانشاه
مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: دو خدمت غیر حضوری پرداخت برخط بدهی و تقسیط غیرحضوری در طرح ۳۰۷۰ تامین اجتماعی ارئه می شوند
شهرام کرمی خبر داد:
کشف ۳ تن مواد مخدر در کرمانشاه طی یازده ماه گذشته
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از کشف ۳ تن مواد مخدر در کرمانشاه طی یازده ماه گذشته خبر داد و گفت: مبارزه با مواد مخدر یکی از اولویت‌های مهم نظام است.
فریبرز کرمی در گفتگو با تابناک:
کسب رتبه سوم کشوری راهداری کرمانشاه در ارزیابی عملکرد مدیران ادارات استانی
مدیرکل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: این سازمان در ارزیابی عملکرد مدیران ادارات استانی و کاهش تلفات جاده ای رتبه برتر کشوری را به خود اختصاص داده است.
مهدی عبدالمالکی خبر داد:
سال ۱۴۰۰ توسعه فضا‌های ورزش همگانی در کرمانشاه است
رییس سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه سال ۱۴۰۰توسعه فضا‌های ورزش همگانی در شهر است و در بهار سال آینده در هر منطقه شهرداری یک پیست دوچرخه‌سواری ساخته و احیا خواهد شد.
پرویر توسلی زاده خبر داد:
کرمانشاه مقام دوم کشور را در اجرای طرح پایش زندان ها کسب کرد
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت:طرح پایش زندان برای زندانیان داری جرایم کم اهمیت در استان اجرا وکرمانشاه جز سه استان برتر کشور قرار گرفته است‌.
عبدالله خسروی در گفتگو با تابناک:
خبر ویژه برای کشاورزان سنقروکلیایی/ سهمیه کود بهاره اختصاصی مازاد برای زمین های آبی
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سنقروکلیایی از اختصاص سهمیه کود بهاره مازاد برای زمین های آبی شهرستان خبر داد و گفت: تمامی زمین های آبی سنقروکلیایی جدا از سهمیه ی هرساله اختصاصی به ازای هر هکتار یک کیسه کود بهاره دریافت میکنند.
سعدی مصطفی زاده در گفتگو با تابناک:
کشاورزی و گردشگری دو مولفه اصلی توسعه شهرستان روانسر است
فرماندار روانسر گفت:دو مولفه اصلی توسعه شهرستان روانسر حوزه کشاورزی و گردشگری است که تحقق این مهم نیازمند توجه ویژه است و ایجاد زیرساخت ها در این بخش ها مطالبه اصلی ما است.
عبادالله کنجوریان در گفتگو با تابناک:
برگزاری انتخاباتی سالم با محوریت صیانت از آرای مردم در هرسین
فرماندار هرسین از برگزاری انتخاباتی شالم با محموریت صیانت از آرای مردم در هرسین خبر داد.
ایمان بیوس در گفتگو با تابناک:
پرداخت هدیه ازدواج به زوج های بیمه شده تامین اجتماعی
مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: به زوج های بیمه شده ای که برای اولین بار ازدواج کرده اند هدیه ای از جانب این سازمان جهت حمایت از این افراد تعلق می گیرد.
یاور محمدی در گفتگو با تابناک:
راه اندازی و فعالیت مراکز مهارت آموزی در دانشگاه های استان کرمانشاه
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه گفت: مراکز مهارت آموزی جهت آموزش مهارت های لازمِ بازار کار به فارغ التحصیلان دانشگاهی در دانشگاه های استان راه اندازی شده و در حال فعالیت هستند.
مجید یزدانپناه در گفتگو با تابناک:
مدارس میزبان مسافران نوروزی نخواهد بود
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: با توجه به تشدید ویروس کرونا و شیوع آن در سطح استان امسال هیچ مدرسه میزبان مسافران در ایام نوروز نخواهند بود.
مهدی محمدی در گفتگو با تابناک:
امروز کرونا در کرمانشاه قربانی نگرفت
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه در شبانه روز گذشته موردی از فوت در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان ثبت نشده است.
حمیدرضا فتاح در گفتگو با تابناک:
گمرک پستی بر مرسولات صادراتی و وارداتی پیش از پست نظارت می کند
مدیرکل اداره پست استان کرمانشاه گفت: جهت جلوگیری از انتقال بیماری کرونا، مرسولات پستی صادراتی و ورداتی پیش از پست باید مورد نظارت و بررسی قرار گیرند.
احسان مهری در گفتگو با تابناک:
اولویت ما شناسایی به موقع افراد مبتلا به کرونا است
رییس شبکه بهداشت شهرستان سنقروکلیایی از شناسایی به موقع افراد مبتلا به کرونا خبر داد و گفت: اولویت را بر شناسایی به موقع افراد مبتلا قرار داده ایم.
سید مرتضی بختیاری:
هیچ خانوار یتیمی در روستاها بدون مسکن نمی ماند/ مسکن پرهزینه ترین و آرامش بخش ترین بسته حمایتی کمیته امداد است
رییس کمیته امداد با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن برای ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی مددجویی در کشور طی ۱۸ ماه، گفت: در صورت نهایی شدن این تفاهم نامه در هفته آتی، هیچ خانوار یتیمی در روستا‌ها بدون مسکن نخواهد ماند.
مجید یزدانپناه :
معلمین هرگاه که نظام اسلامی به وجود آنان احتیاج داشته باشد با تمام وجود سینه‌شان را سپر می‌کنند
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت:معلمین هرگاه که نظام اسلامی به وجود آنان احتیاج داشته باشد با تمام وجود سینه‌شان را سپر می‌کنند و نمی‌گذارند ذره‌ای از خاک این کشور کم شود.
بهمن ریحانی:
علم و تربیت باید همراه هم‌ باشند و هرکدام به تنهایی اثر بخش نخواهد بود
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: در کنار شتاب علمی کشور که نسبت به گذشته بسیار افزایش پیدا کرده، باید یک شتاب تربیتی و انقلابی نیز قرار بگیرد. زیراعلم و تربیت باید همراه هم‌ باشند و هرکدام به تنهایی اثر بخش نخواهد بود.
فرامرز رحمتی خبر داد:
کاشت نهال در هفته درختکاری در کرمانشاه هدفمند شد/شناسنامه دار شدن درختان کهنسال با همیاری مردم
رییس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه از شناسنامه دار شدن درختان کهنسال کرمانشاه خبر داد و گفت: امسال کاشت نهال در هفته درختکاری به صورت هدفمند و واقعی انجام می شود.
فیلم