مقاله «پیمان فلاحی» مدرس و فیلمساز انجمن سینمای جوان کرمانشاه با عنوان «دانش فیلمنامه­‌نویسی از رهگذر مطالعات عصب­‌شناسی؛ رویکردی نسبتا نوین برای مساله‌ه­ای قدیمی» جزو ۱۰ مقاله برتر جایزه پژوهش سال سینمای ایران شد.
کد خبر: ۱۰۰۱۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲ 14 October 2021

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از  ایرنا، این مقاله به همراه ۹ مقاله دیگر در کتاب مجموعه مقالات برتر جایزه پژوهشی سال سینمای ایران چاپ و از سوی انتشارات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شد.

این کتاب مجموعه‌ای از مقالات برگزیده ارسالی به چهارمین جایزه پژوهش سال سینمای ایران است که به همت سازمان سینمایی برگزار شده است؛ این ۱۰ مقاله از میان ۶۷ چکیده و ۴۰ مقاله نهایی برگزیده شده که با استناد به این کتاب، کاربردی بودن و محوریت مطالعات سینمای ایران در کنار ویژگی‌های علمی و فنی آن‌ها، از معیار‌های گزینش مقالات توسط هیأت داوران بوده است.

چهارمین دوره جایزه پژوهشی سال سینمای ایران به همت سازمان سینمایی و امور سمعی بصری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی به دبیری دکتر «بهروز محمودی بختیاری» در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار و با معرفی آثار برتر به کار خود پایان داد.

پیمان فلاحی دانش­‌آموخته انجمن سینمای جوان کرمانشاه از سال ۱۳۹۷ به عنوان مدرس در این مرکز فعالیت دارد و تاکنون در حوزه سینما چندین کتاب ترجمه و چندین مقاله را به رشته تحریر در آورده است.

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار