دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه:
دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه از میزبانی کرمانشاه در هفته چهارم رقابت‌های لیگ کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان غرب کشور خبرداد.
کد خبر: ۱۰۱۳۲۲۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵ 02 December 2021

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از ایسنا،منصور کیانی با اعلام اینکه هفته چهارم رقابت‌های لیگ کشتی نوجوانان غرب کشور، امروز (یازدهم آذر) به میزبانی کرمانشاه برگزار می‌شود، اظهار کرد: این رقابت‌ها با حضور شش استان کرمانشاه، همدان، لرستان، ایلام، کردستان و مرکزی از چند هفته پیش آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این رقابت‌ها در هر دو بخش کشتی آزاد و فرنگی است، عنوان کرد: تاکنون سه هفته از این رقابت‌ها به میزبانی استان‌های همدان، لرستان و ایلام برگزار شده است.

دبیر هیات کشتی استان اضافه کرد: تا به اینجای این رقابت‌ها در بخش کشتی آزاد، کشتی گیران نوجوان استان بدون هیچ شکستی در صدر گروه قرار گرفته اند.

وی افزود: متاسفانه همانطور که پیش بینی می‌کردیم در بخش کشتی فرنگی عملکرد چندان درخشانی نداشتیم، هرچند که امیدواریم در ادامه مسابقات را بهتر پشت سر بگذاریم.

کیانی ادامه داد: در هفته چهارم این رقابت‌ها که در کرمانشاه برگزار می‌شود هرکدام از تیم‌ها دو مسابقه انجام خواهند داد که تیم کرمانشاه مسابقات
دور برگشت با تیم‌های کردستان و همدان را برگزار خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این رقابت‌ها در محل خانه کشتی و در ۱۰ وزن برگزار می‌شود، عنوان کرد: حدود ۲۵۰ ورزشکار و کادر فنی برای حضور در این رقابت‌ها به کرمانشاه آمده اند.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار