دادستان کرمانشاه:
دادستان کرمانشاه از راه اندازی شعب ویژه جرایم تیراندازی در کرمانشاه به منظور برخورد جدی تر با عاملان تیراندازی ها در سطح استان خبرداد.
کد خبر: ۱۰۲۳۸۴۶
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸ 22 January 2022

به گزارش تابناک کرمانشاه شهرام کرمی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: طی ۱۰ ماهه امسال حدود ۵۰۰ فقره تیراندازی در سطح استان رخ داده که وقوع هرکدام از این جرایم احساس ناامنی و التهاب در جامعه را به شهروندان القا کرده است.

وی از عزم جدی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی برای برخورد جدی تر با عاملان تیراندازی ها در سطح استان خبرداد و افزود: علاوه بر برخورد جدی، اقدامات دیگری را هم برای مقابله با این جرایم در دستور کار قرار داده ایم.

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: طبق بررسی های صورت گرفته عمده تیراندازی هایی که در سطح استان رخ می دهد، محدود به چند محله است که باید تمرکز خود را روی این محلات قرار دهیم.

وی تاکید کرد: به این منظور ایستگاه های بازرسی را در این محلات که بیشتر محلات حاشیه ای شهر هستند، راه اندازی خواهیم کرد تا در پیشگیری از وقوع جرایم تیراندازی موثر باشد.

کرمی ادامه داد: همچنین از آنجایی که گاها پس از وقوع تیراندازی هایی که منجر به جرح می شود، درگیری های طرفین تا بیمارستان هم کشیده می شود باید برای این موضوع هم با همکاری نیروی انتظامی تدابیری اندیشیده شود.

وی در پایان از تشکیل شعب ویژه رسیدگی به جرایم تیراندازی هم در کرمانشاه خبرداد و گفت: این مسئله رسیدگی سریعتر به پرونده های جرایم تیراندازی را بدنبال دارد و تا حدودی می تواند بازدارنده باشد.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار