مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه:
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: فرایند آموزش حضوری دانش آموزان در استان کرمانشاه ادامه خواهد یافت.
کد خبر: ۱۰۲۳۸۷۷
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲ 22 January 2022

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از مهر، مجید یزدان‌پناه اظهار کرد: مجموعه آموزش و پرورش استان کرمانشاه تابع وزارت آموزش و پرورش و ستاد ملی کرونا بوده و بر اساس اطلاعات به دست آمده از ستاد ملی کرونا برنامه‌ها برای آموزش دانش‌آموزان به سمت حضوری بودن کامل مدارس ادامه پیدا می‌کند.

وی افزود: آموزش‌های حضوری مدارس به این شکل است که در طول هفته دانش‌آموزان با تعداد محدود و بر اساس دسته‌بندی که از سوی معلم انجام می‌شود در روز‌های تعیین شده به مدرسه می‌روند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تصریح کرد: در هیچ جای دنیا افراد زیر ۱۲ سال واکسن نزده‌اند و میزان تعطیلی مدارس در ایران بیشتر از کشور‌های دیگر دنیا است و باید مشکلات افت تحصیلی در اثر آموزش غیرحضوری را در نظر داشته و آگاه بود که در محیط مدرسه تحصیل بهتر انجام می‌شود.

یزدان‌پناه گفت: دانش‌آموزان از مهرماه برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی آموزش دیده‌اند و بیشتر نگرانی خانواده‌ها برای آسیب ندیدن فرزندانشان بود که تاکنون مسیر آموزش حضوری خوب پیش رفته و در نهایت برای حضوری و غیرحضوری بودن آموزش تصمیمات از ستاد ملی کرونا بوده و در استان تصمیم‌گیری انجام نمی‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دغدغه اصلی وضعیت جامعه و افت تحصیلی و آینده فرزندان است و خانواده‌ها نیز برای حضور فرزندانشان در مدارس راضی هستند و درخواست تعداد روز‌های بیشتر برای حضور در مدرسه را داشتند.

منبع: مهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار