استاندار کرمانشاه:
استاندار کرمانشاه گفت: ایجاد اشتغال و مهار مشکل بیکاری جوانان استان باید مهمترین دغدغه و اولویت کاری مدیران باشد و هر مدیری که در این زمینه به‌صورت ویژه تلاش نکند، در مرحله اول با کارت زرد سپس با کارت قرمز جریمه و از پست مدیریتی کنار گذاشته خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۶۱۶۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۵ 15 August 2022

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه؛ "بهمن امیری مقدم" در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که با حضور اعضای ستاد در محل سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: هیچ کاری مهمتر از ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری در استان وجود ندارد زیرا با ایجاد اشتغال بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی هم رفع خواهد شد و مدیران برای این مهم باید دغدغه ویژه داشته باشند.
وی با بیان اینکه مشکل اصلی استان بیکاری است، ادامه داد: استان کرمانشاه دارای جوانان ارزشمند و بسیار خوبی می‌باشد که وظیفه مدیران تلاش ویژه برای رفع مشکلات آنهاست و اگر مدیری در این امر مهم تلاش مناسبی نداشته باشد بدون تردید در مرحله اول با کارت زرد و در مرحله بعد با کارت قرمز مواجه و از پست مدیریتی کنار گذاشته خواهد شد.

مقام عالی استان بیان داشت: ایجاد اشتغال وظیفه همه ارکان ادارات از مدیر تا کارشناس و کارمند می‌باشد و همه برای این امر مهم باید دغدغه ویژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه همه وظیفه داریم برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم و دغدغه داشته باشیم، ادامه داد: جوانان با ایجاد شغل و کار به آینده امیدوار خواهند شد که این موضوع در راستای رفع توطئه‌های دشمنان در ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه خواهد بود.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی استان از فرمانداران استان خواست که به موضوع اقتصاد مقاومتی توجه ویژه داشته باشند و برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی نیز برنامه ریزی‌های مناسبی کنند.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر تسهیل در اجرای کار‌های سرمایه گذاران گفت: با واگذاری کار‌ها به سرمایه گذاران می‌توان طرح‌های مناسبی که منجر به اشتغالزایی شود، در استان اجرا کرد و مدیران وظیفه دارند که در امورات مربوط به سرمایه گذاری تسهیل گری کنند.

امیری مقدم افزود: کار‌ها را باید به صورت انقلابی و جهادی انجام داد.
نماینده عالی دولت در استان ادامه داد: چنانچه مدیری در ایجاد اشتغال و کار، تلاش و اهتمام داشته باشد با تمامی توان از چنین مدیری حمایت خواهم کرد.

وی در پایان سخنان با تاکید بر ضرورت صدور دستور صریح و قاطع از سوی مدیران برای حل مشکلات استان گفت: دستورات مدیران برای حل مشکلات مردم، ایجاد اشتغال و توسعه سرمایه گذاری نباید نامشخص و گنگ باشد بلکه باید واضح، صریح و قاطع باشد که نتایج مثبتی را به دنبال داشته باشد و ما به دستورات نامفهوم و کلی نیازی نداریم.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار