دادستان کرمانشاه:
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه دو نفر از عوامل سرقت قطعات سربی دیوار‌های اتاق رادیوتراپی بیمارستان امام رضا (ع) دستگیر شدند، گفت: مجازاتی سخت در انتظار عاملین سرقت از بیمارستان امام رضا خواهد بود.
کد خبر: ۱۱۰۸۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۰ 05 June 2023

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه، شهرام کرمی صبح امروز در جمع خبرنگاران، بااشاره به ماجرای سرقت از بیمارستان امام رضا (ع) اظهار کرد: حدود ٢ هفته پیش بنا به گزارش مسئولان بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه موضوع سرقت قطعات سربی دیوار‌های اتاق رادیوتراپی این بیمارستان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: طبق تحقیقات اولیه مشخص شد که سارقین از پرسنل بیمارستان بودند که در این راستا با همکاری پلیس آگاهی ٢ نفر دستگیر شدند.

دادستان کرمانشاه با بیان اینکه این ٢ نفر اکنون در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات از آن‌ها ادامه دارد، گفت: پرونده سرقت از بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه در یکی از شعب بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در حال رسیدگی است.

وی تاکید کرد: یک تیم تخصصی پزشکی جهت بررسی کامل زوایای این موضوع تشکیل شده تا مشخص شود که در حال حاضر انجام دزیمتری در این بیمارستان به شکل صحیحی در حال انجام است.

کرمی با تاکید بر اینکه هنوز آماری از میزان آسیب وارد شده به پرسنل و مراجعه کنندگان بیمارستان وجود ندارد، اعلام کرد: در صورت احراز تخلف یا ترک فعل مدیران بیمارستان نسبت به تعقیب و بازداشت آن‌ها اقدام می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین طبق بررسی‌های انجام شده، سارقین حدود پنج میلیارد تومان به این بیمارستان خسارت وارد کردند.

دادستان کرمانشاه در پایان متذکر شد: مجازاتی سخت در انتظار عاملین سرقت از بیمارستان امام رضا (ع) خواهد بود

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار