فرمانده انتظامي شهرستان هرسين از اجراي طرح ارتقای امنیت اجتماعی و دستگیری 16 خرده فروش مواد مخدر در اين شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۴۵۷۷۳۲
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹ 11 July 2017
به گزارش خبرگزاری تابناک به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ" همتعلي شکري" در تشريح اين خبر گفت: در راستاي ارتقای امنيت اجتماعي و جلب رضايت عمومي مردم، مأموران پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان طرح پاکسازي نقاط آلوده و جرم خيز را با محوريت برخورد با خرده فروشان مواد مخدر در سطح شهرستان اجرا كردند.

وي افزود: در طول اجراي اين طرح که در چندين مرحله در نقاط مختلف شهرستان به مرحله اجرا درآمد، 16 نفر توزيع کننده مواد مخدر دستگير و در بازرسي از آنها مقدار قابل توجهی انواع مواد مخدر، آلات استعمال و ترازوي توزين مواد مخدر كشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: اجرای این طرح رضايتمندي شهروندان را در پي داشته است و طي تماس هاي مکرر با سامانه 197 قدرداني خود را از زحمات پرسنل انتظامي شهرستان در اجراي اين طرح ها اعلام کرده اند.

سرهنگ شکری با اشاره به اينکه بيشتر سرقت ها و جرايم شهرستان توسط معتادان صورت مي گيرد، از شهروندان خواست که در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را با مرکز فوريت هاي پليسي 110 در ميان بگذارند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار