مدیرعامل شرکت ایران خودرو کرمانشاه گفت: تولید کارخانه خودروسازی کرمانشاه برای سال آینده به 30 هزار دستگاه در سال خواهد رسید.
کد خبر: ۵۰۵۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲ 08 October 2017
به گزارش خبرگزاری تابناک به نقل از ایسنا، محمد ملکی، با اشاره به آخرین وضعیت تولیدات این کارخانه، اظهار کرد: تمام مراحل و فازهای تولید آزمایشی را بر اساس استانداردهای گروه 

صنعتی ایران خودرو با موفقیت پشت سر گذاشته ایم و اکنون در مرحله افزایش ظرفیت تا رسیدن به ظرفیت اسمی هستیم.

وی ادامه داد: پیش‌بینی ما این است که تا پایان آبان، تولیدات کارخانه خودروسازی کرمانشاه به ظرفیت اسمی (60 دستگاه در روز) برسد.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو کرمانشاه با بیان اینکه پس از این مرحله اقدامات لازم برای تثبیت میزان تولید ظرفیت اسمی انجام خواهد شد، یادآوری کرد: پس از این مرحله نیز تا پایان سال شیفت دوم کارخانه را اضافه خواهیم کرد.

ملکی افزود: هدف نهایی ما این است که با اضافه شدن شیفت دوم، میزان تولید کارخانه به 30 هزار دستگاه در سال برسد که این امر در سال آینده محقق خواهد شد.

وی از اهمیت کیفیت تولیدات در کنار کمیت آن یاد کرد و گفت: به همین دلیل پس از اضافه شدن شیفت دوم مدتی زمان نیاز است تا ظرفیت تولید را به 30 هزار دستگاه در سال افزایش دهیم.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو کرمانشاه تعداد نیروهای در نظر گرفته شده برای شیفت اول را 187 نفر اعلام کرد که هنوز جذب نیرو به میزان بسیار محدودی ادامه دارد و تا پایان مهر کمیل خواهد شد.

به گفته ملکی، با راه‌اندازی شیفت دوم نیز اشتغالزایی این واحد تا 320 نفر افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه ایجاد شیفت دوم هزینه چندانی از نظر سرمایه‌گذاری ندارد، تاکید کرد: افزایش نیرو نیز فقط در بخش نیروهای عملیاتی خواهد بود و در بخش ستادی افزایش نیرو نخواهیم داشت. منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار