امام جمعه گیلانغرب گفت: بسیج حافظ منافع و ارزش های نظام است و در راه پاسداری از کیان اسلامی و یاری رساندن به مردم، تلاش شبانه روزی دارد.
کد خبر: ۵۲۹۹۳۶
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰ 26 November 2017
به گزارش خبرگزاری تابناک به نقل از ایرنا، حجت الاسلام محمدرضا خاص امیری روز یکشنبه در صبحگاه مشتک نیروهای نظامی و انتظامی که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد، افزود: بسیج این نیروی مردمی لشکر مخلص خداست و از شیطان و ایادی استکبار واهمه ای ندارد.
وی بیان کرد: بسیج به عنوان مکتبی ترین و مردمی ترین نیروی مقاومت جهان اسلام، هیچگاه چیزی را برای خود نخواسته و با وجود گمنامی با اخلاص تمام، در خدمت مسلمانان است و در جریان زلزله اخیر نیز وظیفه خطیر امداد رسانی به زلزله زدگان را به خوبی انجام داده است.

وی ولایت پذیری را از شاخصه های اصلی بسیج ذکر کرد و اظهار داشت: هدف بسیج پاسداری از انقلاب و دستاوردهای ارزشمند آن، جهاد در راه خدا و گسترش قوانین پروردگار در عالم است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گیلانغرب نیز در سخنانی گفت: بسیج بوستان عظیمی است که با دوراندیشی و ژرف اندیشی امام راحل شکل گرفت تا امروز به عنوان پدیده ای شگفت آور، هر روز مقتدرتر از قبل بر تارک ایران اسلامی بدرخشد. 

سرهنگ پاسدار معصومعلی محمدی افزود: موفقیت های کشورمان در عرصه های مختلف در سایه شکل گیری بسیج و و بهره گیری از فرهنگ عاشورا حاصل شده است و امروزه این تفکر، به سنگر مقاومی در برابر نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دشمنان تبدیل شده است.

وی ادامه داد: بسیج مایه افتخار، امید و دلگرمی ملت ما و بزرگترین مولفه قدرت نظام اسلامی در برابر دشمنان است.

پنجم آذر به فرمان امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی سالروز تشکیل بسیج نامگذاری شده است.

گیلانغرب با بیش از 72 هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه واقع شده است.

                           منبع: ايرنا
                           نظر شما
                           نام:
                           ایمیل:
                           * نظر:
                           آخرین اخبار