منصور وهابی در گفتگو با تابناک:
رئیس آموزش و پرورش منطقه نوسود گفت:همزمان با سراسر کشور مانور زلزله و ایمنی در مدارس منطقه نوسود با حضور بخشدار،شهردار، شورای اسلامی،مسئولین ادارات،فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی در دبستان حضرت زینب نوسود به صورت نمادین برگزارشد.
کد خبر: ۵۳۱۸۶۲
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱ 30 November 2017
منصور وهابی  در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تابناک افزود:هدف از برگزاری این مانور را ارتقاء سطح آمادگی دانش آموزان و مدیریت بحران در زمان بروز حوادث عنوان کرد و افزود:برای کاهش تلفات و آمادگی دانش آموزان در زمان بروز حوادث لازم است آموزشهای لازم در خصوص نحوه پناهگیری در نقاط امن،رسیدگی به مصدومان،بازگشت امنیت و آسایش پس از بحران و اطفاء حریق به دانش آموزان ارائه شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش نوسود گفت:برگزاری مانور زلزله را که در واقع شبیه سازی شرایط بحرانی است به منظور کاهش تلفات و خسارات ناشی از زلزله در مدارس ضروری است 

و در ادامه افزود:با توجه به ضرورت امر و نیاز دانش آموزان به آگاهی در این راستا مانور زلزله در ۲۳ واحد آموزشی منطقه در آموزشگاههای حضرت زینب و شهید حاجی بصورت نمادین و باحضور مسئولین برگزار شد.

وهابی در ادامه عنوان کرد:برگزاری این مانور می تواند مکمل برنامه های مدیریت بحران و هلال احمر بوده و برگزاری این برنامه در مدارس می تواند اثر بخشی خوبی را داشته باشد.

گفتگو از صهیب زربان

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار