مدیر منطقه‌ای امداد فرهنگی کودک و نوجوان در مناطق زلزله زده گفت: به زودی پایگاه شماره ۲ کانون در سرپل ذهاب برای ارائه خدمات فرهنگی به کودکان آسیب دیده در مناطق زلزه زده افتتاح می‌شود.
کد خبر: ۵۳۴۴۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶ 05 December 2017
به گزارش خبرگزاری تابناک به نقل از روابط عمومی کانون پرورش و فکری کودکان کرمانشاه، مهناز فتاحی مدیر منطقه‌ای امداد فرهنگی کودک و نوجوان پایگاه شماره ۲ کانون پرورش فکری در سرپلذهاب افتتاح شددر مناطق زلزله زده در ویژه برنامه "پیامبر، مهربانی، کودکان" که در شهر زلزله زده سرپلذهاب برگزار شد گفت: به زودی پایگاه شماره ۲ کانون را در محل فرمانداری شهر سر پل ذهاب دایر می‌کنیم.

وی همچنین از توزیع ۳۲ هزار بسته فرهنگی شامل نوشت افزار، کتاب و دیگر محصولات فرهنگی کانون در بین کودکان مناطق زلزه زده خبر داد.

مدیر منطقه‌ای امداد فرهنگی کودک و نوجوان در مناطق زلزله زده تصریح کرد: در این برنامه که شامل رقص کردی عروسک‌ها، نمایش طنز، مولودی خوانی و دعای باران بود که برای شادی کودکان این مناطق اجرا شد. 

فتاحی اظهار داشت:ما به عنوان مربیان کانون پرورش فکری کودک و نوجوان از روز اول در مناطق زلزله زده همراه کودکان بوده ایم و تا روز آخر نیزبه ارائه خدمات فرهنگی به آن‌ها خواهیم پرداخت.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار