نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در راستای برقراری نظم و امنیت در کشور آماده حمایت تمام قد از نیروی انتظامی است.
کد خبر: ۵۴۵۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۸ 31 December 2017

به گزارش تابناک به نقل ازپایگاه خبری پلیس، "احمد صفری" در دیدار با فرمانده انتظامی استان که در ساختمان بهارستان برگزار شد، اظهارداشت: در صورت نیاز به تصویب قوانین مورد نیاز نمایندگان کمیسیون های مختلف این آمادگی را دارند که به صورت کامل با نیروی انتظامی همکاری کنند.

وی افزود: همچنین در بودجه سال آینده نیز در تلاشیم تا بودجه مورد نیاز نیروی انتظامی را افزایش دهیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به عملکرد نیروی انتظامی در زلزله اخیر اشاره کرد و گفت: ناجا در زلزله اخیر عملکرد بسیار خوبی داشت و به خوبی نظم و امنیت را در مناطق آسیب دیده برقرار کرد.

صفری اظهارداشت: امنیت و آرامش امروز کشور را مرهون زحمات نیروهای انتظامی و امنیتی هستیم.

وی با اشاره به اینکه ناجا، نيروي مورد اعتماد مردم است افزود: همه ما باید در راه خدا گام برداریم و اصول الهی را سرلوحه کار خود قرار دهیم تا بتوانیم جامعه ای اسلامی داشته باشیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خدمت به مردم را بالاترين عبادت ها دانست و عنوان کرد: کارکنان نیروهای مسلح توفیق خدمت به خلق خدا را پیدا کرده اند، از این رو برای آسایش مردم باید از تمام توان خود استفاده کنند.

صفری، ناجا را یک مجموعه ارزشمند و قابل اعتماد برشمرد و افزود: نيروي انتظامي با برقراری نظم و امنیت زمینه توسعه و پیشرفت مردم و کشور فراهم می کند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار