فرمانده نیروی زمینی ارتش:
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: به موجب قراردادی که انجام تعهدات ارتش در مناطق زلزله زدهمیان ارتش و بنیاد مسکن منعقد شده، مسئولیت نصب کانکس در شهر سرپل‌ذهاب بر عهده ارتش است و این روند تا امروز یا فردا به صورت کامل به پایان می‌رسد.
کد خبر: ۵۴۹۹۰۷
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵ 09 January 2018

به گزارش تابناک، امیر حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه گروه مهندسی ۴۱۱ بروجرد نزاجا همچنان در سرپل‌ذهاب مستقر است و کانکس‌های مردم زلزله‌زده را در هر جایی که آن‌ها بخواهند جابجا و نصب می‌کند، گفت:پایان ماموریت نیروی زمینی ارتش در زمینه نصب کانکس‌های شهر سرپل‌ذهاب، به منزله خروج ما از این شهر و مناطق زلزله زده نخواهد بود بلکه حضور ما در کنار مردم مصیبت‌دیده این منطقه همچنان ادامه خواهد داشت.

امیر حیدری در ادامه با بیان اینکه بیمارستان تخصصی نزاجا همچنان در شهر سرپل‌ذهاب فعال است، عنوان کرد: این بیمارستان با همان کیفیتی که از روز اول به زلزله‌زدگان خدمت‌رسانی می‌کرد، به امدادرسانی‌های خود ادامه می‌دهد.

وی افزود: همچنین حمام‌های یگان‌های نزاجا نیز که برای روز مبادا پیش‌بینی شده‌اند، در اختیار زلزله‌زدگان سرپل‌ذهاب است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان با بیان اینکه اقدامات هوانیروز در مناطق زلزله‌زده غرب کشور در صورت نیاز همچنان ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: پَدهای بالگرد‌های هوانیروز در پادگان ابوذر است و هر زمانی که نیاز اورژانسی پیش بیاید، این بالگرد‌ها آماده اقدامات امدادرسانی هستند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار