معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: باید از ظرفیت هیئت های اندیشه ورز متشکل از دانشگاهیان، نخبگان و فعالان اجتماعی در جهت گره گشایی از مسائل و آسیب های اجتماعی و فرهنگی بهره ببریم.
کد خبر: ۵۵۲۰۱۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹ 14 January 2018

به گزارش تابناک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری؛ محمدابراهیم الهی تبار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در دومین جلسه هیئت اندیشه ورزان استانداری با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت های هیئت های اندیشه ورز در راستای مبارزه با آسیب های اجتماعی گفت: مبارزه با آسیب های اجتماعی در چهارچوب وظایف دولت به تنهایی نیست و باید همه کسانیکه دغدغه مسائل اجتماعی را دارند در این خصوص کمک کنند. در این راستا لازم است از ظرفیت هیئت های اندیشه ورز متشکل از دانشگاهیان، نخبگان و فعالان اجتماعی در جهت گره گشایی از مسائل و آسیب های اجتماعی و فرهنگی بهره ببریم.

وی افزود: با توجه به تجربیات و علم و فعالیتهای پژوهشی و تحقیقاتی که انجام می دهند در راستای تصمیم سازی و برنامه ریزی صحیح در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی می توانند نقش بسزایی داشته باشند.

الهی تبار با اشاره به اهمیت مبارزه با آسیب ها و مسائل اجتماعی از نگاه مسئولین کشور گفت: در هیچ دوره ای به اندازه امروز دغدغه حل مشکلات اجتماعی بین مسئولین وجود ندارد و این یک فرصت طلایی برای کسانی است که دغدغه اجتماعی دارند.

وی افزود: باید بصورت مهندسی شده همه افراد جامعه را برای کمک به رفع معضلات فرابخوانیم.

وی تاکید کرد: اگر بتوانیم جامعه را خوب رصد کنیم و متناسب با وضعیتی که وجود دارد نسخه خوبی بپیچیم و دنبال کنیم آن وقت می توانیم در کارمان موفق شویم.

 

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار