رئیس اداره آموزش دوره دوم متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از اجرای طرح"اعتکاف علمی" دانش آموزان در برخی از مدارس استان در ایام نوروز خبر داد.
کد خبر: ۵۷۸۲۵۳
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳ 12 March 2018

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا،قاسم وثوقی ، اظهار کرد: طرح اعتکاف علمی دانش آموزان در سطح تمامی نواحی و مناطق استان اجرا خواهد شد و در هر ناحیه یا منطقه دو مدرسه(یکی دخترانه و دیگری پسرانه) در این خصوص در نظر گرفته شده که امکان افزایش تعداد مدارس در صورت وجود متقاضی بیشتر وجود دارد.

وثوقی اظهار کرد: طرح "اعتکاف علمی" با هدف فراهم کردن شرایط مناسب برای تحصیل کنکوری‌ها در ایام نوروزاجرایی خواهد شد و دانش آموزان کنکوری و پشت کنکوری می توانند از یک هفته قبل از نوروز تا دو هفته بعد از آن با حضور در مدارس از فرصت طلایی نوروز برای درس خواندن استفاده کنند.

وثوقی اضافه کرد: هرچند این طرح برای دانش‌آموزان کنکوری و در راستای بهره گیری آنها از فرصت طلایی نوروز در نظر گرفته شده، اما تمامی دانش‌آموزان علاقمند می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

رئیس اداره آموزش متوسطه دوم اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه افزود: در این طرح دانش‌آموزان از ساعت هشت صبح تا ساعت 20 در مدارس به سر برده و از ایام تعطیلات خود بیشترین و بهترین استفاده را خواهند کرد.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان برای ثبت نام در این طرح باید به مدارس مراجعه کرده و معرفی‌نامه دریافت کنند، گفت: این طرح زیر نظر مربیان و مدیران مدارس اجرایی و کلاس‌های رفع اشکال نیز برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

وثوقی با بیان اینکه نوروز گذشته نزدیک به 700 دانش آموز کنکوری در این طرح شرکت کردند، پیش بینی کرد: امسال بین هزار تا 1200 نفر در این طرح شرکت کنند.

 

 

 

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار