وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز صبح وارد کرمانشاه شدند.
کد خبر: ۶۶۳۳۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴ 04 October 2018

به گزارش تابناک به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت و معدن استان، محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امروز(12 مهر) با استقبال استاندار کرمانشاه وارد فرودگاه کرمانشاه شدند.

براساس این گزارش،بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، افتتاح چندین واحد بازسازی شده و بررسی واحدهای تولیدی این مناطق از برنامه های سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به کرمانشاه است.

همچنین عصر امروز شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در استانداری کرمانشاه برگزار می شود.

خلیل حنیف مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در خصوص سفر مقام عالی این وزارتخانه به استان کرمانشاه گفت:

دراین سفر علاوه بر بازدید از مناطق زلزله زده و چندین طرح، درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان سنقر و کلیایی، مرکز توانمندسازی جامع هدف بهزیستی در شهر کرمانشاه و مرکز توانبخشی بزرگ و استاندارد در شهرستان سرپل ذهاب افتتاح خواهد شد.

حنیف عنوان کرد: جلسه با استاندار کرمانشاه در رابطه با استفاده بهینه از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری و تسهیلات اشتغال فراگیر، مشاغل خانگی و بازنگری در همه بخش ها و فرایندهای حوزه اشتغال استان و حضوردر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری از دیگر برنامه های این سفر یک روزه است.

معاونین و روسای سازمان های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این سفر مقام عالی وزارت را همراهی خواهند کرد.

 

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار