رئیس اتاق کرمانشاه گفت:اتاق بازرگانی کرمانشاه در راستای بهبود فضای کسب و کار، مرکز مبادلات فرعی پیمانکاری (ISPX) را راه اندازی خواهد کرد.
کد خبر: ۶۸۶۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶ 02 December 2018

 

به گزارش تابناک به نقل از اتاق بازرگانی کرمانشاه، کیوان کاشفی با اعلام این که مرکز با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان راه‌اندازی خواهد شد، افزود: در این مرکز اطلاعات اولیه و فنی پیمانکاران دریافت و براساس توانمندی آنان پروژه‌ها از سوی کارفرمایان به آنان ارایه می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه هدف از ایجاد این مرکز را سامان بخشی به پیمانکاران و توسعه بازار عنوان و اظهار کرد: بازاریابی برای پیمانکاران در راستای توسعه بازارهای داخلی و خارجی از مهمترین وظایف این مرکز است.

وی ادامه داد: این مرکز در حوزه‌هایی که دارای ظرفیت کار است متمرکز می‌شود تا بتواند برای اعضای خود راهکاری در جهت توسعه بازار ارائه دهد.

عضو هیات رئیسه اتاق ایران با بیان اینکه ایجاد مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی گامی در راستای توسعه کسب و کار بنگاه‌های کوچک و متوسط استان کرمانشاه در بازارهای داخلی و خارجی است، اظهار کرد: حضور فعالان اقتصادی در این مرکز و تقویت ارتباط‌ات بین المللی می‌تواند چرخه کسب و کار در کرمانشاه را رونق بخشد.

وی در پایان گفت: آموزش یکی از بخش‌های مهم مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی است و به زودی کارگاه آشنایی با مرکز مبادات پیمانکاری فرعی (ISPX) در اتاق کرمانشاه برگزار می‌شود.

 

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار