معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از اعلام آمادگی ۷۰۰ واحد صنفی برای برگزاری فروش فوق‌العاده ویژه نوروز در این استان خبر داد.
کد خبر: ۷۲۵۳۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۰ 14 March 2019

به گزارش تابناک به نقل از مهر،علی اسماعیلی اظهار داشت: در سطح استان کرمانشاه ۷۰۰ واحد صنفی برای عرضه محصولات به صورت فروش فوق‌العاده در ایام منتهی به پایان سال اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه این واحدها بیشتر شامل مراکز فروش آجیل و خشکبار، کیف و کفش و پوشاک هستند، افزود: تخفیف‌های در نظر گرفته شده در این واحدهای صنفی بین پنج تا ۱۵ درصد است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با بیان اینکه این مراکز با نصب بنر مشخص خواهند شد گفت: واحدهای صنفی برگزاری فروش فوق‌العاده مجوزهای مربوطه را از اتحادیه خود اخذ کرده‌اند همچنین اطلاع رسانی راجع به آدرس این واحدها از سوی اتحادیه‌های مربوطه و ادارات صنعت و معدن شهرستان انجام خواهد شد.

وی از وجود ۶۵ هزار واحد صنفی در سطح استان خبر داد و افزود: از ۷۰۰ واحد صنفی برگزار کننده فروش فوق‌العاده ۱۵۰ واحد مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

اسماعیلی همچنین از آغاز به کار نمایشگاه بهاره از امروز خبر داد و بیان داشت: این نمایشگاه با ۲۲۰ غرفه تا بیست و پنجم اسفند ادامه دارد و اقلام مورد نیاز مردم در شب عید شامل پوشاک، کیف و کفش، آجیل، خشکبار و شیرینی برای تنظیم بازار با قیمت مناسب عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه قیمت گذاری ها در نمایشگاه بهاره زیر نرخ بازار انجام شده افزود: مردم با مراجعه به این نمایشگاه می‌توانند اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از نظارت واحد بازرسی و نظارت صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف در قالب تشکیل گشتهای مشترک با تعزیرات حکومتی بر محصولات عرضه شده خبر داد.

 

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار