رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۳۰ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر تریاک که در بار گوجه فرنگی مخفی شده بود، خبر داد.
کد خبر: ۷۳۳۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷ 11 April 2019

به گزارشتابناک به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا دلیری" اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از اطلاع از فعالیت یک قاچاقچی تهیه و توزیع مواد مخدر، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران با انجام کار‌های اطلاعاتی و استفاده از شگرد‌های پلیسی، خودروی حامل مواد مخدر و مسیر ترددی وی را شناسایی و در عملیاتی ویژه در ورودی شهر کرمانشاه آن را متوقف کردند.

سرهنگ دلیری بیان کرد: در بازرسی از این کامیون، ۳۰ گیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت ماهرانه‌ای در پوشش محموله تره بار و در داخل گوجه فرنگی جاساز شده بود، کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همچنین از دستگیری راننده کامیون و معرفی وی به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

وی در پایان از ادامه یافتن تحقیقات برای شناسایی سایر عوامل مرتبط با این محموله خبر داد و از شهروندان خواست فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر را از طریق سامانه ۱۲۸ به پلیس اطلاع دهند.

 

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار