فرمانده انتظامی استان گفت: تا ساعت ۱۲ ظهر شنبه ۲۷ مهر ماه ۱۶۰ هزار زائر از طریق مرز خسروی برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین راهی کربلای معلی شدند.
کد خبر: ۷۸۹۷۰۳
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰ 19 October 2019

به گزارش خبرگزاری تابناک به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" در حاشیه دیدار با زائران حسینی اظهار داشت: تا این ساعت (12 ظهر) نیز حدود 80 هزار زائر از طریق مرز خسروی وارد کشورمان شده اند.

وی ادامه داد: در حال حاضر با موج بازگشت زائران روبرو هستیم و مرز خسروی نیز آمادگی کامل دارد تا زائران را از طریق 58 گیت دائر شده پذیرش کند.

سردار جاویدان با بیان اینکه مرز خسروی به صورت شبانه روزی آمادگی پذیرش زائران برای ورود به کشور را دارد، افزود: محدودیتی در پذیرش نیز وجود ندارد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین با ابراز خرسندی از رضایتمندی زائران اربعین از امکانات فراهم شده در پایانه خسروی، گفت: قطعا در سال های آتی شاهد افزایش تردد زوار از این مرز تا 2-3 برابر جمعیت امسال خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: در مراسم اربعین امسال، کار اعزام زوار از ساعت 7 صبح تا حدود 16 عصر انجام می گرفت، این درحالیست که اگر مرز خسروی نیز 24 ساعته بود مطمئنا تعداد زائران عبوری به شکل قابل ملاحضه ای افزایش می یافت.

سردار جاویدان در پایان، پلیس را خدمتگذار مردم دانست و گفت: ماموریت قلبی و اعتقادی اربیعن برای پلیس تا بازگشت آخرین زائر از کربلای معلی برای نیروی انتظامی ادامه خواهد داشت.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار