رییس پلیس راه استان کرمانشاه از ترافیک سنگین و پرحجم در محور‌های بازگشت زوار در استان خبر داد.
کد خبر: ۷۸۹۸۵۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰ 20 October 2019

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از ایسنا، سرهنگ مراد حیدری با اشاره به اوج گرفتن موج بازگشت زوار، گفت: در حال حاضر ترافیک در محور‌های بازگشت زوار در استان سنگین و پرحجم است.

وی افزود: در حال حاضر ورودی استان از سمت استان ایلام و نیز محور خسروی به سمت کرمانشاه دارای ترافیک سنگین، اما روان است.

حیدری با اشاره به اتصال محور جاده حمیل و نیز محور خسروی به شهرستان اسلام آبادغرب، گفت: محور اسلام آبادغرب-کرمانشاه و نیز کرمانشاه-همدان هم اکنون بیشترین تراکم ترافیک را در سطح محور‌های استان دارند.

وی به بارندگی شب گذشته اشاره کرد و افزود: این بارندگی موجب لغزندگی تمام معابر استان شده و این شرایط در کنار شلوغی محور‌ها می‌طلبد که رانندگان بیش از هر زمان احتیاط لازم را در رانندگی داشته باشند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه یادآور شد: در شرایط لغزندگی محورها، احتمال واژگونی خودرو‌ها بالاست و در این شرایط رانندگان باید با سرعت مطمئنه در محور‌ها تردد داشته باشند.

حیدری تصریح کرد: همچنین این شرایط می‌طلبد که با توجه به شلوغی جاده‌ها، رانندگان از هرگونه سبقت غیرمجاز اجتناب کرده و حتما رعایت فاصله طولی را داشته باشند.

وی افزود: با توجه به خستگی زوار در مسیر بازگشت متاسفانه حوادث ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان هم آمار بالایی دارد که از رانندگان تقاضا می‌شود با توجه به این شرایط حتما در فواصل زمانی مناسب در محل موکب‌ها به استراحت بپردازند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه در ادامه از افزایش ۶۶۰ درصدی تردد در محور اسلام آبادغرب-خسروی در اربعین امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و افزود: این افزایش تردد در محور‌های منتهی به استان ایلام و مرز مهران هم حدود ۵۲ درصد بوده است.

وی با بیان اینکه طرح ترافیکی پلیس راه تا اول آبان ماه و تا پایان بازگشت آخرین زوار ادامه دارد گفت: متاسفانه اربعین امسال ۱۰ زائر در سطح محور‌های استان جان باختند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار