فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی گفت:فرمانداری با آغوش باز از همه ی کسانی که دغدغه نظام و انقلاب اسلامی را دارند حمایت می کند .
کد خبر: ۷۹۷۳۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷ 14 November 2019

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه، محمد ناصر معصومی زاده در جلسه شورای اداری شهرستان سنقر که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، اظهارکرد:با توجه به نزدیک شدن هفته بسیج تمامی مدیران بایدهمکاری لازم را برای برگزاری مراسمی با شکوه داشته باشند  تا نقشه شوم دشمنان هیچوقت عملی نشود.
 
وی خاطر نشان کرد:در هفته آینده ستاد انتخابات در فرمانداری شهرستان کار خودرا بصورت رسمی آغاز خواهد کرد.
 
فرماندرا شهرستان سنقر و کلیایی افزود:طی مدت فعالیت این ستادبرتمامی تخلفات انتخاباتی رسیدگی خواهد شد و از جمله فعالیت های ممنوع در این زمان فعالیت کارکنان در ساعات اداری در حمایت و نحو کاندیدا ها،استفاده غیر قانونی از سالن های ورزشی و سالن های کنفرانس برای کاندیدا ،ممنوعیت دادن امکانات دولتی برای کاندیدا ها ،ممنوعیت استفاده از خودرو های دولتی برای کاندیدا ها،نظارت بربرگزاری ماموریت های غیر متعارف به استان و شهرستان های دیگر افزایش یابد.

معصومی زاده تصریح کرد:همه دستگاه های دولتی باید ماموریت های استانداری وزارت کشور و فرمانداری را به رسمیت بشناسند و کمیته ی رصد فضای مجازی توسط اداره ارشاد برای نظارت بر فضای مجازی نیز فعالیت خود را دقیق تر خواهند نمود.

به گفته این فرماندار،هیچ یک از مدیران بدون هماهنگی نمیتوانند حول محور انتخابات صحبت کنند و با آنها برابر ضوابط و قوانین  برخورد جدی میشود ونبایستی مدیران اجازه دهند که ادارات دوقطبی شوند در صورت مشاهده برخورد جدی میشود .
 
وی تاکید کرد:اگر اداره ای بدون هماهنگی فرمانداری برنامه ای اجرا کند آن برنامه رسمیت ندارد و در رابطه با برخورد ناشایست کارکنان ادارات با ارباب رجوع پیگیری میشود .

فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی گفت: در رابطه با بحث سلامت کارکنان مدیران اجازه دهند کارکنان زمانی را به ورزش اختصاص دهند و دو سالن ورزشی برای آنها اختصاص یابد تا این امردر زمان مشخص باعث نشاط و سلامت کارکنان میشود.
 
درادامه الماسی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری سنقر وکلیایی ابراز داشت: با توجه به پیش رو داشتن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اگردر رابطه با تخلفات گزارشی داده شود به شدت با متخلفین برخورد میشود.
 
وی افزود: ادارات باید در جلوگیری از تخلفات در انتخابات مشارکتی فعال با ستاد انتخاباتی استان داشته باشند.
 
 
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار