ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه ابرازامیدواری کرد طرح آبرسانی بلندمدت شهر کرند غرب تا سال آینده امیدواریم بهره‌برداری برسد.
کد خبر: ۷۹۷۵۰۹
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰ 16 November 2019

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از ایسنا،بهرام درویشی با بیان اینکه این پروژه هم اکنون پیشرفت قابل قبولی دارد، گفت: با بهره‌برداری از این پروژه علاوه بر تامین آب شرب شهر کرند، کمبود آب 150 خانوار از اهالی روستای سیصد دستگاه نیز مرتفع می‌شود.

وی افزود: حدود یک کیلومتر از مجموع 4.7 کیلومتر خط انتقال این پروژه حفاری و عملیات لوله گذاری آن آغاز شده و مخازن هزار و دو هزار متر مکعبی آن نیز آماده بهره برداری است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه اشاره‌ای هم به طرح آبرسانی شهر گهواره داشت و عنوان کرد: این طرح نیز پیشرفت فیزیکی 82 درصدی دارد.

درویشی ابراز امیدواری کرد با توجه به تامین منابع مالی این طرح از محل صندوق توسعه ملی، بتوان در نیمه دوم سال آینده این طرح را نیز به بهره‌برداری رساند.

وی درباره پروژه‌های تصفیه‌خانه شهر کرند و ریجاب نیز یادآور شد: با گذشت کمتر از چهار ماه از شروع این پروژه‌ها شاهد پیشرفت بیش از 54 درصدی آنها هستیم و امیدواریم در صورت تخصیص به هنگام اعتبار مورد نیاز در دهه فجر امسال این دو تصفیه‌خانه وارد مدار بهره برداری شود.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار