مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه، از تصویب نخستین شهرک صنعتی مشترک ایران و عراق خبر داد و گفت: اراضی این شهرک صنعتی در قصرشیرین آماده واگذاری به سرمایه‌گذاران است.
کد خبر: ۷۹۷۷۱۶
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰ 16 November 2019
 

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از فارس،بیژن کردستانی ، اظهار داشت: در راستای تفاهم‌نامه‌ای که در سفر رئیس جمهور به عراق بین دو کشور منعقد شد قرار بر این شد که چند شهرک صنعتی مشترک بین ایران و عراق در کل کشور راه‌اندازی شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه ادامه داد: بعد از پیگیری‌های صورت گرفته و همچنین پیرو سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان کرمانشاه، نخستین شهرک صنعتی مشترک ایران و عراق مشخص و شهرک صنعتی مرزی قصرشیرین برای این منظور تعیین شد.

وی افزود: این شهرک صنعتی در فاصله بسیار کمی از مرز قرار دارد و از همین رو مزیت‌های قابل توجهی برای سرمایه‌گذاری خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه با بیان اینکه وسعت این شهرک صنعتی حدود 70 تا 75 هکتار است، یادآور شد: 70 درصد زیرساخت‌های این شهرک صنعتی آماده و اراضی آن نیز قابل واگذاری به متقاضیان است.

کردستانی معتقد است، این شهرک مرزی می‌تواند یک ظرفیت خوب برای سرمایه‌گذاری‌های مشترک بین ایران و عراق باشد.

وی تاکید کرد: پروژه شهرک صنعتی مشترک ایران و عراق یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه بود که با پیگیری‌های انجام شده به نتیجه رسید.

 

 
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار