رئیس بیمارستان آیت‌الله طالقانی کرمانشاه، از کاهش ۳۰ درصدی مراجعان به این مراکز درمانی خبر داد و گفت: هم‌اکنون از ۲۱۵ تخت فعال این بیمارستان حدود ۵۰ تخت خالی است.
کد خبر: ۸۱۵۹۳۹
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵ 20 January 2020

به گزارشخبرگزاری تابناک کرمانشاه  به نقل از فارس، خسرو فرهادی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: بیمارستان آیت‌الله طالقانی کرمانشاه، از بیمارستان‌های قدیمی این شهر محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: این مرکز به‌عنوان ترومای مرکز غرب کشور روزانه پذیرای بیماران بسیاری از استان‌های هم‌جوار حتی کشور عراق است که خدمات تخصصی و فوق‌تخصصی به بیماران ارائه می‌دهد.

رئیس بیمارستان آیت‌الله طالقانی کرمانشاه گفت: این بیمارستان به عنوان یکی از شلوغ‌ترین مراکز درمانی استان، 215 تخت فعال دارد که امسال با کمک تیم اجرایی دانشگاه علوم پزشکی تغییراتی در بیمارستان ایجاد کرده‌ایم.

وی با اشاره به تعویض چهار آسانسور قدیمی این بیمارستان، اضافه کرد: از قطعات و تجهیزات بسیار مناسبی برای تعویض آن استفاده کرده‌ایم.

فرهادی تصریح کرد: حدود 2 هزار متر از راهروهای بیمارستان را از لحاظ کف‌پوش، سقف و نوردهی با هدف ایجاد فضایی مناسب برای مراجعه‌کنندگان، تغییر داده‌ایم.

وی به 2 بخش آی.سی.یو با 28 تخت فعال اشاره و بیان کرد: کل سیستم سرویس‌دهی و مانیتورینگ بخش مراقبت‌های ویژه به روز شده است و فضای تهویه کاملا مناسبی دارد.

رئیس بیمارستان آیت‌الله طالقانی کرمانشاه از کاهش 30 درصدی مراجعان به این مراکز درمانی خبر داد و افزود: معمولا بعد از مهرماه تراکم بیمار در این بیمارستان کم می‌شود به طوری که هم‌اکنون حدود 50 تخت خالی داریم، این کاهش مراجعه دلایل مختلفی دارد.

 

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار