شهردار کرمانشاه از تعطیلی تمام پارک‌های شهر در راستای پیشگیری و کنترل هرچه بیشتر و بهتر بیماری کرونا خبر داد.
کد خبر: ۸۳۳۸۲۶
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵ 25 March 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از ایسنا،سعید طلوعی، با اشاره به شیوع بیماری کرونا گفت: اگر مردم همراهی نکنند و مانع تجمع افراد نشویم، این بیماری می‌تواند شیوع بیشتری پیدا کرده و اوضاع وخیم شود.

وی افزود: درهمین راستا بر اساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا استان کرمانشاه ونیز تاکیدی که خود شهرداری بر روی این موضوع دارد، تمام پارک های سطح شهر تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

شهردار کرمانشاه تاکید کرد: تعطیلی پارک‌ها در روز سیزده بدر نیز ادامه خواهد داشت و اجازه ورود افراد داده نمی‌شود.

طلوعی خاطرنشان کرد: تعطیلی پارک‌ها شامل همه محوطه های سبز شهر از جمله تاق‌بستان، پارک شرقی، پارک غربی، بلوارهای شهر و... است و با تعطیلی این محوطه ها اجازه حضور مردم در این مراکز داده نمی‌شود و در این راستا نگهبانان پارک‌ها از ورود افراد جلوگیری می‌کنند.

شهردار کرمانشاه خاطرنشان کرد: در این زمینه نیروی انتظامی هم همکاری موثری داشته و اجازه ورود افراد به پارک‌ها و محوطه های سبز شهر را نمی‌دهد.

طلوعی یادآور شد: این تصمیم در راستای حفظ سلامت و جان شهروندان است، چرا که افرادی که نکات حفاظتی مربوط به بحث کرونا را رعایت نکنند، علاوه بر خود، جان دیگران را نیز به خطر می اندازند.

وی افزود: همه باید در این زمینه همکاری داشته باشند تا به یاری خدا این ویروس و این بیماری هرچه سریعتر از شهر و استان و کشورمان دور شود.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار