جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای در شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد و گفت: این فرد بیش از 7 میلیارد ریال از چند نفر کلاهبرداری کرده بود.
کد خبر: ۸۵۷۱۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰ 01 June 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "جمال سلمانی" اظهار داشت: پس از ارجاء پرونده ای به پلیس امنیت عمومی ثلاث باباجانی در خصوص متواری بودن فردی کلاهبردار، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات گسترده و انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه وی در روستای "هوله علیا" ثلاث باباجانی شده و با رعایت همه جوانب حفاظتی و امنیتی به محل اعزام شدند.

سرهنگ سلمانی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی ثلاث باباجانی در حالی که مجوز قضائی را همراه داشتند در عملیاتی حساب شده پیش از آنکه متهم فرصت فرار پیدا کند او را دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: در حین دستگیری متهم، تعدادی از اهالی روستا به قصد فراری دادن وی با ماموران درگیر شدند اما پلیس با اقتدار نسبت به انتقال فرد کلاهبردار به مقر انتظامی اقدام کرد.

وی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب چند فقره کلاهبرداری به مبلغ بیش از 7 میلیارد ریال طی 3 سال اخیر اعتراف کرد.

سرهنگ سلمانی در پایان از معرفی فرد کلاهبردار به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

 

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار