معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: مشاغل مزاحم در شهر‌ها ساماندهی می‌شود.
کد خبر: ۸۶۶۷۴۶
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹ 24 June 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل ازپايگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛مهرداد سالاری در نشست بررسی مشکلات شهر سنقر و سطر که در استانداری کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: وظیفه ذاتی شهرداری ها خدمت رسانی به مردم است از این رو درگیر شدن شهرداران به مسائلی به غیر از خدمت قابل قبول نیست.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود بر ایجاد نواحی کارگاهی در شهرهای استان تاکید کرد و گفت: به منظور ساماندهی مشاغل مزاحم باید ناحیه های کارگاهی در شهرهای استان ایجاد شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه افزود: شهرداران می‌توانند در این نواحی علاوه بر مشاغل آلاینده مشاغل خدماتی را نیز ساماندهی کنند.

سالاری عنوان کرد: به منظور ساماندهی به طرح مشاغل آلاینده در نواحی کارگاهی از اتاق اصناف و اتحادیه ها کمک خواهیم گرفت تا دعوت به جابجایی تسریع شود.

وی همچنین به موضوع تامین آب شرب شهرستان سنقروکلیایی اشاره کرد و گفت: روند تاسیس سیستم آبرسانی به این شهرستان تاکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به زودی یک حلقه چاه نیز برای تامین آب شرب حفر خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه به پروژه گردشگری احداث زیپ لاین و پل معلق در شهرستان سنقر نیز اشاره کرد و اظهارداشت: این پروژه به منظور تسریع در روند اجرا به بخش خصوصی واگذار شود.

 

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار