مدیر عامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه از نصب برچسب‌هایی با عنوان «ورود بدون ماسک ممنوع» بر روی ناوگان حمل و نقل عمومی خبرداد.
کد خبر: ۸۷۳۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸ 09 July 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل ازمرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه سجاد سلیمانی اظهار داشت: بنا بر اعلام معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مسافران ناوگان حمل و نقل عمومی ملزم به استفاده از ماسک هستند.

وی با بیان اینکه از همه شهروندان و رانندگان تقاضا داریم که در راستای اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی و به منظور حفظ سلامت عمومی جامعه همکاری لازم را با این سازمان داشته باشند، افزود: شهروندان نسبت به توصیه‌ها و اعلام هشدار دهنده در داخل ناوگان حمل و نقل عمومی توجه لازم داشته باشند.

وی با تقدیر از خدمات رسانی و همراهی همواره مثبت ناوگان حمل و نقل عمومی تحت پوشش این سازمان، عنوان کرد: در راستای آگاهی بخشی و ترغیب شهروندان به استفاده از ماسک برچسب‌های با مضمون «ورود بدون ماسک ممنوع» تهیه و در داخل ناوگان حمل و نقل عمومی نصب شده است.

سلیمانی از شهروندان درخواست کرد: به جهت حفظ سلامت خود و رانندگان، در سفرهای درون شهری تا قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا حتماً از ماسک استفاده کنند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار