نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از خبری خوش برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی شهرستان کرمانشاه خبر داد و گفت: طی یکی‌دو روز آینده ۲۵۰ هزار تومان به عنوان کمک ویژه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
کد خبر: ۸۷۹۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵ 25 July 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل ازفارس،به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، عبدالرضا مصری در خصوص اقدامات انجام شده در راستای حمایت از اقشار آسیب‌دیده از کرونا، اظهار داشت: ویروس کرونا آسیب جدی و سنگینی به خانواده‌های نیازمندان، اقشار مختلف، حقوق‌بگیران و اصناف وارد کرده است.

وی ادامه داد: یک‌سری کمک‌های انسان‌دوستانه از سوی نهادهای انقلابی با اولویت خانواده‌های زیرپوشش نهادهای حمایتی بهزیستی و کمیته امداد اهدا شد، به همین دلیل به دیگران اقشار آسیب‌پذیر کمک کمتری شد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا تلاش کردیم کمک منسجم و یکپارچه‌ای به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی پرداخت شود تا وقتی نهادهای دیگر می‌خواهند کمک‌رسانی کنند خیال آن‌ها در راستای امدادرسانی به مددجویان زیرپوشش نهادهای حمایتی راحت و آسوده باشد.

وی ادامه داد: تلاش زیادی در این راستا شده که ان‌شا‌ءالله طی هفته‌جاری (یکی‌دو روز آینده) مبلغی در حدود 250 هزار تومان به عنوان کمک ویژه به حساب تمامی سرپرستان خانوارهای زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی شهرستان کرمانشاه (خانواده‌های زیر پوشش دائمی، تبصره 14 معلولان زنان سرپرست، چندنوبتی‌های کمیته امداد) که نزدیک به 45 هزار خانوار هستند، واریز می‌شود.

مصری تصریح کرد: با همکاری مجمع نمایندگان استان درصدد هستیم برای مابقی شهرستان‌ها کمک جمع کنیم تا کمک‌های سپاه پاسداران، بسیج، مستضعفین کمک‌های مردمی برای سایر اقشار باشد.

وی در خصوص آخرین اقدامات و پیگیری رزمندگان معسر کرمانشاه، گفت: رزمندگان معسر، امسال متاسفانه 15 درصد از اول فرودین‌ماه به حقوق آن‌ها اضافه شده، قبلا 750 هزار تومان بوده که حدودا 100 هزار تومانی اضافه شده است.

وی تصریح کرد: با پیگیری‌هایی که با ستاد کل نیروهای مسلح و با وزرات دفاع انجام شده، قرار است که از منابع داخلی وزارت دفاع تامین اعتبار شود تا حقوق آن‌ها به حداقل یک میلیون تومان افزایش پیدا کند.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار