با حضور استاندار افتتاح شد:
مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری در کرمانشاه با حضور استاندار، معاونین، جمعی از مدیران استان افتتاح شد.
کد خبر: ۹۱۱۸۰۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰ 25 October 2020

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در مراسم افتتاح مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری که در فضایی بالغ‌بر150 مترمربع در این سازمان برگزار شد، افزود: حضور آقای رزم حسینی به‌عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت یک فرصت بسیار مناسب برای استان‌هاست و باید از این ظرفیت در راستای حل‌وفصل مشکلات واحدهای تولیدی استفاده کنیم.

وی افزود: با افتتاح این مرکز، اولین قدم برای تسریع در حل مشکلات واحدهای تولیدی برداشته شد و با تلاش شبانه‌روزی می‌توان بر مشکلات فائق آمد.

استاندار کرمانشاه از اقدامات رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و مجموعه همکاران ايشان در خصوص رفع مشكلات توليد و تجارت تقدیر و تشکر نمود.

درادامه مراسم، محسن دارابی؛ ريیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز در افتتاحیه این مرکز بر عزم جدی مدیران استان برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی اشاره کرد و افزود: استان کرمانشاه در پی گیری مطالبات واحدهای تولیدی و رفع موانع تولید از استان‌های پیشرو است و در ایجاد مرکز فوریت‌های مشکلات واحد تولیدی و طرح سرمایه‌گذاری جزء اولین استان‌ها در کشور هستیم.

دارابی در ادامه تأکید کرد: در این مرکز مشکلات واحدهای تولیدی به‌صورت یک اقدام سریع بررسی و توسط یک تیم کارشناسی متشکل از دستگاه‌های مرتبط و با حضور بانک‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان بررسی خواهد شد.

سپس هدایت حاتمی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه نیز در این افتتاحیه ضمن تقدیر از اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع؛ انسجام و نظم بخشیدن به امورات و مشکلات واحدهای تولیدی از عمده برنامه‌ها و اهداف تشکیل مرکز فوریت‌های مشکلات واحدهای تولیدی و طرح سرمایه‌گذاری است که امروز با حضور مدیریت ارشد استان افتتاح شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه در پایان یادآور شد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یکی از مهم‌ترین کارگروه‌های استان است که عملکرد خوبی داشته است و این مرهون انسجام و هماهنگی بین مدیران دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان نظیر آب، برق، گاز، مخابرات و غیره است.

 

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار