مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه از استقبال کم نظیر مردم کرمانشاه در مسابقه (راه شهید سلیمانی)خبر داد.
کد خبر: ۹۳۲۱۵۶
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰ 14 January 2021

به گزارش  تابناک کرمانشاه  محمد رضا امامی نیا در این خصوص اظهار کرد: با برگزاری مسابقه مجازی خوانش وصیت نامه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تحت عنوان(راه شهید سلیمانی)که در سایت شرکت پالایش نفت کرمانشاه قرار گرفت ، در مدت زمان قید شده برای شرکت مردم کرمانشاه در این مسابقه ، بیش از سه هزار پاسخنامه درست به دست برگزارکنندگان رسید.

وی ادامه داد:استقبال کم نظیر همشهریان عزیز از برگزاری و شرکت در این مسابقه برای ما دور از انتظار بود اما با این وجود همه پاسخنامه های دریافتی توسط تیم داوران مسابقه ارزیابی شد و در نهایت از مجموع پاسخنامه های درست به قید قرعه اسامی ۱۰۰ نفر به عنوان منتخبین مسابقه مشخص شد.

امامی نیا تصریح کرد: همانطور که در اطلاعیه های برگزاری این مسابقه قید شده بود به این ۱۰۰ نفر منتخب کارت هدیه ۲ میلیون ریالی اهدا می شود.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه گفت: اسامی برگزیدگان این مسابقه در سایت شرکت شرکت پالایش نفت کرمانشاه به نشانی www.korc.ir قرار داده شده و برگزیدگان می توانند جهت دریافت کارت هدیه خود در روز چهارشنبه اول بهمن ماه به دفتر روابط عمومی این شرکت ، واقع در کرمانشاه - روبروی پارک شاهد –شرکت پالایش نفت کرمانشاه مراجعه کنند.

گفتنی است؛ برگزیدگان این مسابقه جهت دریافت کارت هدیه ، الزامی است که کارت ملی خود را همراه داشته باشند

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار