فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب، از تشدید محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان خبر داد و گفت: ورود هرگونه خودرو با پلاک غیربومی به شهرستان ممنوع در صورت مشاهده اعمال قانون می‌شوند.
کد خبر: ۹۵۳۳۳۲
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸ 06 April 2021

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل ازفارس،سرهنگ منوچهر رضایی با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونایی سرپل‌ذهاب از تشدید محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان خبر داد.

وی ادامه داد: با توجه به اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان وضعیت کرونایی شهرستان سرپل‌ذهاب از وضعیت نارنجی به قرمز تغییر یافته است، لذا در این زمینه محدودیت‌هایی اعمال می‌شود.

فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب در توضیح محدودیت‌های اعمال شده، گفت: علاوه بر تشدید هرچه بیشتر محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ الی سه بامداد، ورود هرگونه خودرو با پلاک غیربومی به شهرستان ممنوع در صورت مشاهده اعمال قانون می‌شوند.

وی همچنین خروج هرگونه خودرو با پلاک بومی از شهرستان را ممنوع اعلام کرد و گفت: تمامی آموزشگاه‌های رانندگی، آزمون گواهینامه و مرکز تعویض پلاک شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل و از مراجعت به این مراکز خوداری شود.

رضایی از توقیف وسائط نقلیه که مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت نکنند خبر داد و افزود: تمامی مشاغل گروه‌های (۲، سه و چهار) تعطیل و فقط گروه یک با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند.

رئیس پلیس سرپل‌ذهاب در ادامه، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی مقتدرنه در اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اقدامات لازم را جهت کاهش و قطع زنجیره کرونا انجام خواهد داد و در صورت هرگونه تخلف از فرد یا افراد یا اصناف خاص که باعث تشدید بیماری شوند برخورد قاطع قانونی خواهد داشت.

وی در پایان از شهروندان تقاضای، همکاری بیش از پیش در جهت ریشه‌کنی این ویروس منحوس کرونا و برگشت شهرستان به وضعیت عادی را داشت.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار