نیروی انتظامی امروز (پنج شنبه ۲۵ شهریور) روز شلوغی را پشت سر گذاشت و توانست کشفیات و دستگیری‌های مهمی داشته باشد.
کد خبر: ۹۹۴۲۴۳
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴ 16 September 2021

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از فارس نیروی انتظامی در استان روز پر دردسری را داشت و توانست علاوه بر کشف یک محموله قاچاق، ماینر‌های ارز دیجیتال، مواد مخدر و یک سارق مسلح خطرناک را هم شناسایی و دستگیر کند.

سرهنگ «علیرضا دلیری» در خصوص کشف امروز نیروی انتظامی شهرستان کرمانشاه، اظهار اشت: پس از اطلاع ماموران از وجود تعدادی ماینر غیرمجاز در یکی از محلات کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۶ سعدی با اقدامات اطلاعاتی موفق به کشف محل نگهداری ماینر‌های غیرمجاز در منزلی واقع در خیابان منزه شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی، بازرسی‌های لازم را به عمل آوردند.

سرهنگ دلیری خاطر نشان کرد: در این بازرسی ها، ۱۰ دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال کشف شد.

این مقام انتظامی در پایان از دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

۲ تن مرغ زنده قاچاق در دالاهو کشف شد

 فرمانده انتظامی دالاهو هم از کشف ۲ تن مرغ زنده قاچاق به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ «کیومرث شهبازی» اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی بالاطاق حین کنترل خودرو‌های عبوری به ۲ دستگاه کامیون حامل طیور مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی‌های انجام گرفته ۲ تن مرغ زنده قاچاق به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ شهبازی در پایان از دستگیری ۲ نفر در این راستا و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

کشف ۴ کیلوگرم گل در هرسین

سرهنگ «علی عزیزیان» اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس هرسین از فعالیت یک توزیع کننده مواد مخدر در سطح شهرستان رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کار‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی عامل توزیع مواد مخدر شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ عزیزیان در پایان با اشاره به کشف ۴ کیلوگرم ماده مخدر گل از معرفی فرد دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

کشف بیش از ۵ تن آرد قاچاق در روانسر

همچنین فرمانده انتظامی روانسر از کشف ۵ تن و ۵۰۰ کیلوگرم آرد قاچاق به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ «ایمان مرادی» اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی روانسر حین گشت زنی به یک دستگاه کامیون مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی‌های انجام شده ۵ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم آرد قاچاق به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال کشف کردند.

سرهنگ مرادی در پایان از دستگیری یک نفر در این راستا و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

 دستگیری سارق مسلح شهر‌های مرکزی و شمالی کشور در اسلام آبادغرب.

اما مهمترین خبر ظهر امروز به دستگیری سارق مسلح خطرناک باز می‌گردد. فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب از دستگیری مجرمی خبر داد که در استان‌های تهران، گیلان و زنجان اقدام به سرقت‌های مسلحانه متعددی کرده بود.

«محمدرضا یاری» اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس اسلام آبادغرب مبنی بر تردد یک سارق مسلح فراری و تحت تعقیب در این شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این فرد پس از چند مورد سرقت مسلحانه در برخی استان‌های کشور مانند تهران، گیلان و زنجان با یک دستگاه خودرو پژو پارس به شهرستان اسلام آبادغرب گریخته است.

سرهنگ یاری تصریح کرد: ماموران انتظامی اسلام آبادغرب با همراهی تیمی اعزامی از کاراگاهان پلیس آگاهی استان گیلان ضمن شناسایی مخفیگاه متهم متواری در یکی از روستا‌های بخش حمیل، آن را محاصره درآوردند.

رئیس پلیس اسلام آبادغرب افزود: ماموران پس از کسب مجوز قضایی نسبت به ورود به منزل اقدام و در عملیاتی غافلگیرانه موفق به دستگیری عامل سرقت‌های مسلحانه پیش از آنکه موفق به فرار شود، اقدام کردند.

وی همچنین از توقیف خودروی پژوپارس متهم دستگیر شده خبر داد و گفت: در بازرسی‌های انجام شده یک قبضه اسلحه کلت، ۲ تعیغه خشاب و ۲۷ عدد فشنگ خبر داد.

سرهنگ یاری با اشاره به اهتمام پلیس برای برخورد قاطعانه با مخلان نظم و امنیت عمومی، از معرفی سارق مسلح به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

دستگیری عامل تیراندازی‌های بخش حمیل

فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب در ادامه از دستگیری عامل تیراندازی‌های اخیر بخش حمیل توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان خبر داد.

سرهنگ یاری افزود: موضوع دستگیری این فرد پس از وقوع چند مورد تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت و ماموران پس از پیگیری‌های فراوان موفق به دستگیری وی داخل یک دستگاه کامیون در محور صحنه - بیستون و با همکاری ماموران انتظامی هرسین شدند.

وی در پایان از معرفی عامل تیراندازی‌ها به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار