جمع آوری بیش از یک میلیارد تومانی کمک نقدی در گلریزان مددجویان بهزیستی استان کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری تابناک، مراسم گلریزان با عنوان"بهشتی زیستن" در آستانه فرارسیدن میلاد امام حسن مجتبی (ع) و در راستای جمع آوری کمک برای ساخت مسکن مددجویان به همت اداره کل بهزیستی استان با حضور استاندار، خیرین و جمعی دیگر از مسئولان در محل مجتمع فرهنگی رفاهی بهزیستی برگزار شد.

مهندس بازوند استاندار کرمانشاه در این مراسم از طرف استانداری مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان و شخصا ۲۰ میلیون تومان کمک کرد و به همت دیگر خیرین، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان کمک نقدی برای مددجویان جمع آوری شد.

دکتر رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در این مراسم ضمن تجلیل از حضور مسئولان و خیران به وظیفه سنگین بهزیستی در قبال مردم از قبل از تولد تا بعد از مرگ اشاره کرد و افزود: بهزیستی در مقابل نوزادان رها شده، زنان خود سرپرست، بدسرپرست، معلولان، بیماران روانی، سالمندان و... با وجود کم‌بودن نیروی انسانی، نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خود را مسئول می‌داند.

وی مستاجر بودن مددجویان را در قالب یکی از عمده مشکلات این نهاد حمایتی عنوان کرد و افزود: ۵۵۲ مسکن مهر مددجویان زیر حمایت بهزیستی استان به خاطر مبالغی حدود ۳ الی ۶ میلیون تومان برای تکمیل انشعابات مسکن بلاتکلیف مانده و هم‌اکنون در مسکن استیجاری و در شرایط سخت زندگی می‌کنند و کمک جمع آوری شده در گلریزان می‌تواند تاحدودی مشکلات مددجویان در این زمینه را برطرف کند.

به گزارش خبرگزاری تابناک، افراد و خیرین می‌توانند کمک‌های نقدی خود به بهزیستی کرمانشاه را به شماره حساب بانک ملت به شماره ۲۳۴۵۳۶۳۸۰۰ و یا شماره کارت بانک رفاه به شماره ۵۸۹۴۶۳۷۰۰۰۰۲۲۲۸۲ واریز کرده و یا از طریق شماره گیری # ۱۲۰*۶۶۵۵* واریز کمک‌های نقدی را داشته باشند.