عضویت در مراکز کانون پرورش فکری کرمانشاه امروز رایگان است

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: هم‌زمان با ۱۸ تیر روز ملی ادبیات کودک و نوجوان عضویت در مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رایگان است.
کد خبر: ۱۱۷۴۷۷۴
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۷ 08 July 2024

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از فارس، محمد خیاطی‌زنجانی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه اظهار کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان به‌عنوان یکی از متولیان اصلی ادبیات کودک و نوجوان با بهره‌مندی از مربیان متخصص در بیش از 40 مرکز فرهنگی‌هنری ثابت، سیار و پستی فعالیت‌ فرهنگی، هنری، ادبی، علمی، دینی و... را با محوریت کتاب و کتاب‌خوانی به مخاطبان کودک و نوجوان ارائه می‌کند.وی با بیان اینکه کودکان و نوجوانان عضو این مراکز کانون در تمام طول سال می‌توانند از فعالیت‌ها و برنامه‌های این مراکز اعم از امانت کتاب، کتاب‌خوانی، قصه‌گویی، هنرهای نمایشی و... بهره‌مند شوند، از عضویت رایگان در مراکز کانون استان به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان؛ خبر داد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه اضافه کرد: تمامی کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به فعالیت‌های فرهنگی‌هنری کانون امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۳ می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام مراکز کانون به نشانی https://kpf.ir/ یا مراجعه به مراکز فرهنگی‌هنری به‌صورت رایگان عضو مراکز کانون شده و از خدمات فرهنگی این مجموعه بهره‌مند شوند. نشانی و شماره تماس تمامی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر استان در پرتال کانون قابل دسترسی است.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار