نایب رئیس هیات گلف استان کرمانشاه از اعزام تیم های وودبال آقایان و بانوان استان به رقابت های قهرمانی بزرگسالان کشور در تبریز خبر داد.
کد خبر: ۵۰۷۱۴۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴ 11 October 2017
به گزارش خبرگزاری تابناک به نقل از ایرنا،مهدی جوکار اظهار کرد: رقابت های وودبال بزرگسالان کشور در روزهای 17 و 18مهر در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه رقابت های آقایان روز هفدهم و رقابت های بانوان نیز روز هجدهم مهر برگزار خواهد شد، افزود: 80 ورزشکار (40 خانم و 40 آقا) از 11 استان کشور در قالب 21 تیم در مسابقات حضور دارند.

جوکاربا اشاره به اینکه از استان کرمانشاه نیز هشت ورزشکار به رقابت ها اعزام شده است، گفت: چهار نفر آن ها در بخش آقایان و چهار نفر نیز در بخش بانوان هستند.

رئیس انجمن وودبال کرمانشاه یادآوری کرد: پوریا همتی، سروش بوجاری، آرش شیرویه زاد و علی علی آبادی نفرات تیم آقایان کرمانشاه در مسابقات قهرمانی کشور را تشکیل می دهند.

وی همچنین به ترکیب تیم بانوان کرمانشاه نیز اشاره کرد و گفت: اسماء رحیمی، درسا عبدی، زهرا نامدار زنگنه و مهگل پورطهماسبی تیم منخب بانوان استان هستند.

جوکار در ادامه و با بیان اینکه خود وی سرپرستی تیم های اعزامی آقایان و بانوان کرمانشاه به مسابقات قهرمانی کشور را برعهده دارد، از آمادگی خوب تیم های اعزامی کرمانشاه خبر داد.

نایب رئیس هیات گلف استان کرمانشاه تصریح کرد: تیم آقایان کرمانشاه در این رقابت ها با استان های قم، همدان و سمنان همگروه شده است و گروهبندی تیم های بانوان نیز فردا (17 مهر) مشخص خواهد شد.

وی اظهار کرد: تیم آقایان کرمانشاه در مسابقات سال گذشته که به میزبانی تهران برگزار شد موفق به کسب مقام پنجم و همچنین کاپ اخلاق رقابت ها گردید.

جوکار در پایان گفت: تیم های آقایان و بانوان کرمانشاه چهار ماه است که به صورت مرتب تمرینات خود را دنبال می کنند و خوشبختانه از شرایط خوبی برای رقابت با رقبا برخوردار هستند.

در استان کرمانشاه بیش از 200 ورزشکار زیرنظر هیات گلف و در رشته های مختلف آن (گلف، مینی گلف، بهکاپ و وودبال) فعالیت می کنند.

منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار