رییس شورای شهر کرمانشاه:
رییس شورای شهر کرمانشاه با بیان اینکه برای تمام اشکالاتی که بر لایحه بودجه ۱۴۰۳ شهرداری گرفته شده مستندات داریم، گفت: حاضرم در این زمینه با ارائه همین مستندات در حضور رسانه‌ها با شهردار کرمانشاه مناظره کنم.
کد خبر: ۱۱۶۴۸۹۵
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۴ 30 April 2024

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از ایسنا، خسرو زرافشانی با بیان اینکه لایحه بودجه ۱۴۰۳ شهرداری و لایحه اصلاحیه بودجه سال ۱۴۰۲ اشکالات فراوانی دارد، گفت: این اشکالات و بررسی طولانی مدت آن در کمیسیون مربوطه موجب شده که تا به امروز تصویب لایحه به تاخیر بیفتد.

وی افزود: در این دو لایحه هزینه‌های عجیبی صورت گرفته و ارقامی هم برای بودجه امسال پیشنهاد شده که استنباط ما این است که این اعداد و ارقام و این هزینه‌ها به منافع شهر آسیب می‌زد و باید صرف موارد ضروری‌تری شود.

زرافشانی گفت: شهردار با شانتاژ خبری نمی‌تواند ما را از این مسیر منحرف کند و قطعا از منافع شهر کوتاه نمی‌آییم و تا زمانی که اشکالات بودجه مرتفع نشود، آن را تصویب نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه برای تمام اشکالاتی که به دو لایحه بودجه‌ای شهرداری گرفته‌ایم مستندات داریم، گفت: حاضرم در یک جلسه در حضور رسانه‌ها با ارائه مستندات با شهردار کرمانشاه مناظره کنم.

رییس شورای شهر کرمانشاه گفت: بالاخره یکی از ما اشتباه می‌کند. اگر در این جلسه از شهردار توضیحات و مستندات قانع کننده‌ای شنیدم، اشتباهم را پذیرفته و در حضور خبرنگاران عذرخواهی می کنم، اما این توقع را هم دارم که اگر ایشان با مستندات مواجه شد، جرات پذیرفتن اشتباهش را داشته باشد.

زرافشانی گفت: بخشی از این مستندات بر اساس مندرجاتی است که خودشان در لایحه بودجه آورده‌اند، و گرنه ما که از خودمان نمی‌توانیم آمار و ارقام در بیاوریم.

وی افزود: آقای شهردار در جمع خبرنگاران عنوان کرده‌اند که ۳۰ جلسه بعد از ارائه لایحه بودجه در شورا با حضور معاونین برگزار شده و پیگیر بوده‌اند، در حالی که ایشان اصلا پیگیری نکرده و وقتی در بررسی بودجه با کلی اشکال مواجه شدیم از ایشان و معاونین و روسای سازمان‌های شهرداری خواستیم که بیایند و توضیح بدهند و عملا این ما بودیم که پیگیر تصویب لایحه بودجه بوده‌ایم، اما این لایحه پر از اشکال است که باید رفع شود.

لایحه بودجه ۱۴۰۳ شهرداری و اصلاحیه لایحه بودجه ۱۴۰۲ شهرداری کرمانشاه در انتظار تصویب در شورای شهر است، اما هنوز به تصویب نرسیده است.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار