معاون قوه قضائیه:
معاون توسعه و شوراهای حل اختلاف قوه قضائیه گفت: امام خمینی (ره) مبارزه با طاغوت را تا پیروزی انقلاب اسلامی ادامه داد.
کد خبر: ۱۱۶۹۷۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۸ 04 June 2024

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه، هادی صادقی عصر روز گذشته دوشنبه (۱۴ خردادماه) در مراسم سالروز ارتحال امام خمینی (ره) که با حضور مسئولان استانی و مردم ولایتمدار و شهیدپرور کرمانشاه در مسجد النبی (ص) کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: آزادی‌خواهان در سراسر جهان راه مقاومت و مبارزه در برابر ظلم و استکبار را از امام خمینی (ره) آموختند.

وی افزود: امام خمینی (ره) تربیت شده مکتب اهل بیت و معصومین (ع) بود، تربیت شده‌ای که خود را تماماً وقف این مکتب کرد.

معاون توسعه و شوراهای حل اختلاف قوه قضائیه تصریح کرد: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مسیر خدا را اصل قیام خود در برابر طاغوت قرار داده بود و این اصل تا پیروزی انقلاب اسلامی ادامه داد.

صادقی بیان کرد: امام راحل بر مبنای همین اصل جنگ تحمیلی را مدیریت کرد و در برابر ظلم ایستاد تا پیروز شویم.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان این مرز و بوم از تفکر امام خمینی (ره) هراس دارند و جرأت تعدی به خاک ایران اسلامی را ندارند چرا که می‌دانند شکست سختی نصیب آنها خواهد شد.

وی اضافه کرد: امروز می‌بینیم که آزادی‌خواهان در سراسر دنیا در سایه همین تفکر امام راحل در مقابل ظلم استکبار جهانی ایستادگی می‌کنند و در برابر ظلم سکوت می‌کنند.

وی نمونه ایستادگی در برابر ظلم و دفاع از حق مظلوم را خیزش دانشجویان آمریکا و اروپا در دفاع از مردم مظلوم غزه در برابر جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت‌های سران استکبار جهانی از این رژیم کودک‌کش دانست.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار