معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاهگفت: خدمت رسانی در اربعین هنوز تمام نشده و همکاران بهداشتی و تیم‌های نظارتی و پایشی همچنان در مرز خسروی جهت ارائه خدمت حضور فعال دارند.
کد خبر: ۱۰۶۸۷۱۱
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱ 21 September 2022

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه اظهار کرد: خدمت به زائران امام حسین (ع) در مسیر پیاده‌روری اربعین افتخاری بود که نصیب کادر بهداشتی دانشگاه گردید.

وی افزود: خدمت رسانی در اربعین هنوز تمام نشده و همکاران بهداشتی و تیم‌های نظارتی و پایشی همچنان در مرز خسروی جهت ارائه خدمت حضور فعال دارند، از همکاران بهداشتی که در این امر مهم و بزرگ دانشگاه را یاری کردند و خدمات ارزنده‌ای به زوار ارائه دادند سپاسگزارم.

شکیبا تصریح کرد:با تلاش شبانه روزی امسال همچون سنوات گذشته نیرو‌های خدوم بهداشتی خدمات بهداشتی لازم را در راستای حفظ سلامت  زائران ارائه کردند.

معاون بهداشتی دانشگاه گفت: در این مدت ویزیت پزشک و دارو برای بیماران و زوار اباعبدالله حسین (ع) کاملا رایگان بود، زائرینی که مرز خسروی را برای سفر به عتبات عالیات انتخاب کردند بعد از ورود به کشور و دریافت خدمات بهداشتی، رضایت کاملی از نحوه‌ی ارایه خدمات داشتند.

وی ادامه داد: فعالیت  ۱۷  مرکز جامع سلامت مجهز، از ورودی استان تا مرز خسروی  و ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در این مراکز و استقرار دو دستگاه موبایل کلینیک دندانپزشکی معاونت بهداشتی در نقطه صفر مرزی و مرکز جامع سلامت خسروی و از دیگر خدمات ارائه شده به زوار اربعین حسینی (ع) است.  

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار