مدیرعامل توزیع برق کرمانشاه خبر داد؛
مدیرعامل توزیع برق استان کرمانشاه گفت: مصرف برق در استان کرمانشاه طی چند هفته گذشته با افزایش ١۴٠ مگاواتی همراه بوده است.
کد خبر: ۱۱۰۸۴۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱ 03 June 2023

محمد مرادی در گفتگو با خبرنگار تابناک کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به گرمی هوا و وارد مدار شدن بسیاری از دستگاه‌های خنک کننده، مصرف برق در استان کرمانشاه طی سه هفته گذشته بیش از ١۴٠ مگاوات افزایش داشته است.

وی افزود: به منظور مدیریت افزایش مصرف، جلساتی با صنایع برگزار شد و با توجه به اینکه عمده مصرف کنندگان برق در استان کرمانشاه (۴٢ درصد) مربوط به بخش خانگی است از مشترکین خانگی تقاضا داریم مصرف برق را مدیریت کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه تصریح کرد: پیک مصرف سال گذشته ۸۴۳ مگاوات بوده که امسال ۵ درصد افزایش داشته است.

وی در خصوص برنامه خاموشی بیان کرد: با مدیریت مصرف و همکاری مردم در بخشی‌های خانگی، کشاورزی، صنایع و ادارات هیچگونه خاموشی نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: برای مقابله با سرقت شبکه سیمی برق راه حل مناسب تبدیل شدن این شبکه به کابل خودنگهدار است که در همین راستا سال گذشته حدود ۶٠٠ کیلومتر از شبکه سیمی استان کرمانشاه به کابل تبدیل شد.

وی تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده طی امسال و سال آینده کل شبکه سیمی برق استان کرمانشاه به کابل خودنگهدار تبدیل می‌شود.

به گفته مرادی به منظور مقابله با سرقت شبکه برق، گشت‌های مشترکی با فرمانداری تشکیل شده که موضوع را بررسی و پیگیری می‌کنند.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار