tabnakostan

برای مبارزه با قاچاق کالا نیازمند راهکار‌های فرهنگی هستیم
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه گفت: پدیده قاچاق کالا با فرهنگ و باور‌های مردم مرتبط است، در همین راستا برای مبارزه با قاچاق کالا نیازمند به کارگیری راهکار‌هایفرهنگی هستیم.
جزییاتی جدید از پرونده قتل در باغ فردوس
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه ۲ نفر از عاملان قتل ۴ زن در باغ فردوس کرمانشاه دستگیر شدند، جزییاتی جدید از این پرونده را اعلام کرد.
فعال سازی ظرفیت‌های انسانی مسیر کارآفرینی در استان را هموار  می کند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: با فعال سازی و توجه ویژه به ظرفیت‌های انسانی، مسیر ایجاد اشتغال، تولید و کارآفرینی در استان هموار می‌شود.
انسداد ۱۱ حلقه چاه غیر مجاز در کرمانشاه
مدیر امور منابع آب کرمانشاه از انسداد ۱۱ حلقه چاه غیر مجاز کشاورزی در این شهرستان خبر داد.
برگزاری کلاس آموزش رایگان نقاشی برای بچه‌های زلزله زده سرپل ذهاب
یک هنرمند نقاش سرپل ذهابی با حضور در میان بچه‌های زلزله زده این شهرستان برای آن‌ها کلاس آموزش رایگان نقاشی برگزار می‌کند.
سعید قاسمی در گفتگو با تابناک:
میانگین بارش سامانه اخیر در استان ۱۳ میلیمتر بوده است
کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: بر اثر سامانه بارشی طی ۲ روز گذشته میانگین بارش سامانه اخیر در کرمانشاه ۱۳ میلیمتر بوده است.
فعالیت برخی عطاری‌ها در کرمانشاه مشکل ساز شده است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه فعالیت برخی از عطاری‌ها در کرمانشاه مشکل سازه شده، گفت: اصول درمان باید به روش‌های علمی و براساس پژوهش انجام شود.
محمود رضا نیازی در گفتگو با تابناک:
مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه گفت:روند فعلی مصرف انرژی، تهدیدی جدی برای سرمایه‌های ملی و محیط زیست تلقی شده ویکی از راهکار‌های اساسی کاهش این تهدید و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی توجه ویژه به بهینه سازی مصرف انرژی در واحد‌های تولیدی و صنایع انرژی‌بر می‌باشد؛ که بر این اساس اداره کل استاندارد استان کرمانشاه بازرسی از واحد‌های تولیدی مشمول و صدور گواهی انطباق معیار مصرف انرژی را دستور کار خود قرار داده است.
دادگاه پرونده
دادستانی استان کرمانشاه طی اطلاعیه ای، از برگزاری دادگاه پرونده«مکتب فرش، گلیم و گبه کرمانشاهان» در ۲۳ بهمن ماه امسال خبر داد.
نایب قهرمانی کونگ فو کاران شهرستان پاوه در مسابقات قهرمانی استان کرمانشاه
کونگ فو کاران شهرستان پاوه در مسابقات قهرمانی استان کرمانشاه به مقام نائب قهرمانی دست یافتند.
بهزاد بهمنی در گفتگو با تابناک:
برگزاری دومین جشنواره منطقه‌ای عکس اورامانات در جوانرود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی‌جوانرود گفت:دومین جشنواره عکس اورامانات با گستره منطقه‌ای غرب کشور در شهرستان جوانرود برگزار میشود.
احمد صفری در گفتگو با تابناک :
دولت باید در مورد ایجاد ۷۵۰ هزار شغل در سال جاری در کرمانشاه شفاف سازی کند
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت:آمار‌های دولت در مورد ایجاد اشتغال صحت ندارد ودولت باید در مورد ایجاد ۷۵۰ هزار شغل در سال جاری در کرمانشاه شفاف سازی کند.
امجد افسری در گفتگو با تابناک:
۸۵۰ تن آسفالت سرد و گرم صرف لکه گیری راه‌های شهرستان دالاهو شده است
مدیر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دالاهو گفت:۵۰۰ تن آسفالت گرم و۳۵۰ تن آسفالت سرد صرف لکه گیری موضعی محور‌های بیونیج، تنگ گول و تختگاه از توابع دالاهو شده است.
برای دفاع از حقوق زلزله‌زدگان با هیچ‌کس مماشات نمی‌کنیم
استاندار کرمانشاه گفت: اگر شرکت‌های بیمه در خصوص پرداخت حق بیمه به زلزله زدگان تعلل و کوتاهی کنند از آن‌ها رسما شکایت و آن‌ها را دادگاهی می‌کنیم زیرا برای دفاع از حقوق زلزله‌زدگان با هیچ‌کس مماشات نمی‌کنیم
مجمع خیرین ازدواج کرمانشاه گامی به سوی تسهیل شرایط ازدواج جوانان
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت:مجمع خیرین ازدوج در استان کرمانشاه در دو بخش مردمی و دولتی تلاش می کند با ایجاد یک جریان هماهنگ و بسترسازی برای مشارکت بیشتر و گسترده تر مردم به ویژه خیرین، شرایط استفاده از تمام امکانات موجود استان را برای زوجین جوانان فراهم آورد.
روح الله عباسیان در گفتگو با تابناک :
اختصاص ۱۲۰ میلیارد ریال تسهیلات بلندمدت کم سود برای فرهنگیان مناطق زلزله زده
رئیس آموزش و پرورش شهرستان سرپل ذهاب گفت:۱۲۰ میلیارد ریال تسهیلات بلندمدت کم سود برای فرهنگیان مناطق زلزله زده اختصاص داده شده است.
در سال های پس از پیروزی انقلاب کارهای بزرگی در حوزه روستایی انجام گرفته است
استاندار كرمانشاه گفت: در سال های پس از پیروزی انقلاب کارهای بزرگی در حوزه روستایی انجام گرفته است که در ایام دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان این دستاوردها و خدمات به مردم و به ویژه برای نسل جدید است.
یک جوان کرمانشاهی عضو هییت حل اختلاف مرکزی کل کشور شد
سید پیمان موسوی به نمایندگی از استان وهمچنین جوانترین عضو شورای عالی استانها توانست با کسب رای اعتماد نمایندگان ازاستانهای سراسرکشور بعنوان عضو هییت حل اختلاف مرکزی کل کشور انتخاب گردد.
کامران رضایی در گفتگو با تابناک:
فیلمنامه نویسنده کرمانشاهی به جشنواره ملی راه یافت
رییس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه گفت:فیلمنامه سلامون نوشته اشکان چاوشی به بخش مسابقه هفتمین جشنواره ملی حسنات راه یافت.
حجت الاسلام هادی عسگری در گفتگو با تابناک:
ایثارگران عامل امنیت پایدار کشور هستند
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت:مردم مرزنشین بویژه ایثارگران به عنوان عاملان امنیت پایدار کشور هستند.